MIGRANT
STAR

طراحی وب سایت

 

- طراحی سایت دکوراسیون

طراحی سایت دکوراسیون

سایت معماری و دکوراسیون داخلی جزء طراحی سایت های شرکتی محسوب می شوند. این سایت ها با توجه به رنگ سازمان، سبک کار، خدمات معماری و اهداف کارفرما طراحی می شوند.

ادامه مطلب
- طراحی سایت نمایشگاه مبلمان

طراحی سایت نمایشگاه مبلمان

با طراحی سایت نمایشگاه مبلمان دیگر نیاز نیست تمام محصولات خود را در نمایشگاه قرار دهید.تنوع محصولات مبلمان باعث شده است بسیاری از نمایشگاه داران مبلمان یک سایت برای نمایشگاه مبلمان طراحی کنند.

ادامه مطلب
- طراحی سایت مزون لباس

طراحی سایت مزون لباس

با طراحی وب سایت مزون لباس شما به راحتی میتوانید مشتریان خود را دائمی کنید ، حتی به بهترین شکل لباسها خود را دسته بندی کنید.از این داشتن یک وب سایت برای شما یک امر ضروری است.

ادامه مطلب
- طراحی وب سایت در کرج

طراحی وب سایت در کرج

شرکت ها و پزشکان و تمامی کارگاه های صنعتی در استان البرز و شهر کرج برای اینکه بتوانند در فضای مجازی خود را معرفی کنند نیاز دارند که یک وب سایت در اینترنت داشته باشند.

ادامه مطلب
- API چیست و چه کاربردی دارد؟

API چیست و چه کاربردی دارد؟

به API مانند منوی یک رستوران نگاه کنید. منو شامل لیستی از غذاها به همراه توضیحی در مورد هر غذا است. زمانی که یکی از غذاهای منو را سفارش می‌دهید، آشپزخانه رستوران کار تهیه غذا را انجام می‌دهد.

ادامه مطلب
- طراحی وب سایت چیست؟

طراحی وب سایت چیست؟

طراح وب سایت بر روی ظاهر، طرح بندی و، در برخی موارد، محتوای وب سایت کار می کند. ظاهر، به عنوان مثال، مربوط به رنگ، فونت و تصاویر مورد استفاده است. طرح بندی به نحوه ساختار اطلاعات و طبقه بندی اشاره دارد.

ادامه مطلب

کــــرج - گــــلشهر - نـــبش ســوســن شمالی - ســـاخــتمان علـــوی