MigrantStar

لطفا کمی صبر کنید

طراحی وب سایت مزون لباس

امروزه اشخاص برای انتخاب لباس یا هر نیاز دیگر خود قبل از رفتن به بازار حتماً سری به اینترنت می زنند تا با مدل های مختلف موجود در بازار آشنا شوند و سپس برای خرید محصول اقدام نمایند و حتی در بسیاری از موارد به دلیل ناب بودن محصول، مشتریان ترجیح می دهند که مستقیماً خرید خود را از اینترنت انجام دهند.

طراحی وب سایت برای افرادی که مزون دارند دقیقاً مانند یک ویترین فروشگاه عمل می کند.

 

تصویر 2

وب سایت مزون
مزون هم جزء مشاغلی است که از طریق طراحی سایت مزون می تواند به راحتی در فضای اینترنت شناخته شده و مشتریان بیشتری جذب نماید. شما می توانید طرح ها و اجناس خود را در معرض دید عموم قرار دهید، حتی می توانید تاریخ برگزاری شوی خودتان را نیز اعلام کنید و از طریق وب سایت، طراحی های خود را به برند معروفی تبدیل کنید.

اصلا مهم نیست که فروشگاه یا مغازه ی شما در چه مکانی قرار دارد، چه در محل های پر تردد اصلی شهر و چه در محل های دور افتاده و کم رنگ واقع شده باشد، مهم این است که شما تمامی کارهای خود را به نمایش چندین هزار نفر خواهید گذاشت و آن ها با شما تماس خواهند گرفت.

یک وب سایت تخصصی پوشاک
اما شما می توانید این گسترده را افزایش دهید و بازه مشتریان بالقوه خود را به سطح جهانی برسانید.اما چگونه؟ کافی است یک وب سایت داشته باشید. اما نه هر وب سایتی. یک وب سایت کاملا تخصصی برای ارائه محصولات لباس،کفش و کیف.امروزه دامنه استفاده از اینترنت بسیار افزایش یافته و کاربران آن از استفاده از اینترنت برای کاربردهای خاص علمی و آزمایشگاهی به سمت استفاده برای سرگرمی و آسودگی زندگی خود حرکت کرده اند. اما یکی از جنبه های آسوده کردن و راحت کردن زندگی ، کسب اطلاعات درباره احتیاجات و همچنین خرید آنها به صورت اینترنتی است.شما می توانید در کنار فروشگاه تان، یک وب سایت تخصصی داشته باشید تا علاوه بر معرفی شما و محصولات تان، حتی بتوانید محصولات خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانید.

اما یک وب سایت برای ارائه محصولات لباس، کیف و کفش باید دارای ویژگی های مشخصی باشد که به مهمترین آن ها اشاره می شود

طراحی ظاهری زیبا
وب سایت شما باید کاملا زیبا و حرفه ای طراحی شده باشد. مخصوصا با توجه به جنس ارائه خدمات تان که وابسته به زیبایی وسلیقه مشتریان تان است، باید در طراحی وب سایت تان از اصول و المان های یک طراحی زیبا و مشتری پسند استفاده کنید تا ضمن جذب مشتریان تان، میزان حرفه ای بودن تان در کارتان نمایش دهید.

معرفی ، مهمترین هدف وب سایت

قطعا شما پس از رشد و توسعه وب سایت تان، می خواهید از این بستر در جهت ارائه اینترنتی و فروش محصولات تان به مشتریان تان استفاده کنید. اما در ابتدای طراحی وب سایت، مهمترین هدف شما از وب سایت تان معرفی کسب و کارتان به همه کاربران اینترنتی است. بنابراین باید در بخش مشخصی، به معرفی فروشگاه یا مراکز فروشگاهی تان به همراه کارکنان و نوع محصولاتی که در آن ها ارائه می دهید و همچنین مکان آن ها بر روی نقشه های اینترنتی بپردازید

نمایش در دسته بندی های مرتب
قطعا دامنه کلیه محصولاتی که در حوزه پوشاک و کیف و کفش ارائه می دهید در دسته بندی های زیادی قرار نمی گیرند. اما اگر همین دسته بندی ها رعایت نشود، با توجه به گستردگی محصولات، مشتریان شما کاملا سر درگم می شوند و نمی دانند محصولی که دوست دارند را از کجا مشاهده نمایند. بنابراین باید کلیه محصولات تان در دسته بندی هایی بر اساس نوع مانند نوع لباس (پیراهن، شلوار ، مانتو و…) ، رنگ ، برند تولید کننده و… نمایش دهید تا کاربر بتواند خیلی سریع به محصول مورد علاقه خود دسترسی پیدا کند.همچنین باید امکان جستجوی آزاد در وب سایت تان وجود داشته باشد تا کاربر بتواند بر اساس کلمات کلیدی که از محصول مورد علاقه خود در اختیار دارد، سریعا محصولات مرتبط را در وب سایت شما پیدا کند

صفحات تخصصی برای هر محصول
در نهایت با کلیک بر روی هر محصول ، کاربر باید اطلاعات کاملی شامل نام محصول، تصاویر مربوطه، قیمت ، راهنمایی هایی برای سایز و اندازه ، توضیحات لازم، نظرات دیگر کاربران و… را مشاهده کند تا بتواند بر اساس اطلاعات کاملی که از محصول می یابد، در صورت علاقه محصول را تهیه نماید.همچنین در صورت ارائه پستی محصولات، باید ساز و کار های لازم برای ثبت محصول کاربران در سبد های کالا، پرداخت الکترونیکی هزینه محصولات و ارائه به صورت یک فروشگاه اینترنتی فراهم شود.بنابراین شما با داشتن یک وب سایت تخصصی مزون لباس و کیف کفش ، علاوه بر ارائه معرفی محصولات خود به کاربران اینترنتی ، می توانید محصولات خود را از طریق فروش اینترنتی به کاربرانتان ارائه دهید.

پس همین حالا اقدام کنید تا بتوانید به دنیای اینترنت بیایید و کسب و کار خود را گسترده کنید.